Karel Souček (*1915) - Don Quijote

Kombinovaná grafická technika, 55x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Karel Souček 1915-1982. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

68081. Don Quijote
Dražba ukončena:10.11.2021 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč