Karel Souček (*1915) - Do Reichu

Olej na plátně, 46x38 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 53 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
103952. Do Reichu
Dražba ukončena:25.10.2023 20:47:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč