Karel Souček (*1885) - Dívka s květy

Kombinovaná technika, 34x23 cm. Signováno vlevo dole K. Souček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

61027. Dívka s květy
Dražba ukončena:01.07.2021 21:24:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč