Karel Souček

61027. Dívka s květy

popis: Kombinovaná technika, 34x23 cm. Signováno vlevo dole K. Souček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:24:32

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč