Karel Souček (*1915) - Dílna

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 73. Olištováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

40932. Dílna
Dražba ukončena:26.02.2020 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč