Karel Souček (*1885) - Beroun

Olej na kartonu, 30x36 cm, signováno vpravo dole K. Souček, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

8270. Beroun
Dražba ukončena:23.02.2017 19:36:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč