Karel Souček (*1885) - Běleč na Rakovnicku

Olej na plátně, 41x56 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 74. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

19787. Běleč na Rakovnicku
Dražba ukončena:26.04.2018 18:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč