Karel Souček (*1915) - Akt ženy

Akvarel, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Karlovi Karel 73. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

pozn.: Věnováno autorem příteli k jubileu. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

51809. Akt ženy
Dražba ukončena:29.10.2020 19:39:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč