Karel Souček (*1915) - Akt ženy

Akvarel, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Karlovi Karel 73. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Věnováno od K. Součka příteli k jubileu. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

34027. Akt ženy
Dražba ukončena:27.06.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč