Karel Souček (*1915) - Akt u zrcadla

Kombinovaná technika, 51x73 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 84. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

37331. Akt u zrcadla
Dražba ukončena:13.11.2019 22:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč