Karel Souček (*1915) - Akt u zrcadla

Nejdelší strana: 70 cm

Kombinovaná technika, 60x46 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 66. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír zvlněn.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

111567. Akt u zrcadla
Dražba ukončena:29.02.2024 21:25:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč