Karel Souček (*1915) - Akt na sofa

Kombinovaná technika, 43x60 cm. Signováno vlevo dole tužkou K. Souček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 94 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
91551. Akt na sofa
Dražba ukončena:30.03.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč