Karel Souček (*1885) - Tanečnice

Olej na kartonu, 60x50 cm, signováno vpravo dole K. Souček 57, rám.

1915, Kročehlavy - 1982

Pozn.: Rám poškozen.

2017. Tanečnice
Dražba ukončena:26.03.2015 20:09:59
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč