Karel Souček (*1885) - Stojící žena

Kombinovaná technika, 62x45 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

1915, Kročehlavy - 1982

Pozn.: Rám poškozen. Otec současné majitelky získal dílo přímo od autora.

6427. Stojící žena
Dražba ukončena:30.11.2016 19:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč