1) Mešita v Turkestáně, olej na kartonu 18x19 cm 2) Bucharská mešita, olej na kartonu, 17x18 cm oba signovány vlevo dole Karel Souček, rámy, zaskleno. Pozn.: Rámy amatérsky přezlaceny.