Karel Souček (*1885) - Hřebečníky

Olej na kartonu, 60X70 cm, signováno vlevo dole, datováno 1976, rám.

1915, Kročehlavy - 1982

Pozn.: Získáno přímo od autora.

1641. Hřebečníky
Dražba ukončena:26.11.2014 21:28:39
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč