Karel Solařík - Křížová chodba v Miláně

Litografie 8/15, 39x48 cm. Signováno tužkou vpravo dole Karel Solařík. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1915 – 2007
Malíř, grafik. Vyučil se malířem keramiky v dílně svého otce, studoval soukromou školu F. Hoplíčka v Olomouci, posléze na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského. Zabýval se grafikou, kresbou a malbou, převažovala krajinomalba, nejčastěji z Valašska. Vystavoval jako host se spolkem Mánes a JUV v Praze.

108841. Křížová chodba v Miláně
Dražba ukončena:10.01.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (03.01.2024 20:47:57) 14529