Karel Šmíd

303148. Červánky nad krajinou

popis: Olej na plátně, 47x59 cm. Signováno vpravo dole Šmíd 46. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč

dražba ukončena: 10.01.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč