Olej na plátně, 67x51 cm. Signováno vlevo dole K. Sloup. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1935 – 1987 Akademický malíř.