Karel Skála

304939. V kavárně

popis: Kresba, 29x40 cm. Signováno vpravo dole K. Skála Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč