Karel Skála - Soubor 3 prací

Olejomalby, od 12x15 cm do 14x20 cm, všechny signovány K. Skála, nerámovány, 2x paspartováno.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

12779. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:21.09.2017 22:50:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč