Karel Skála - Sedící akt

Kombinovaná technika, 22x29 cm, signováno vpravo dole K. Skála, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

8259. Sedící akt
Dražba ukončena:23.02.2017 19:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (23.02.2017 0:28:43) 80
500 Kč 27.01.2017 20:19:08 1085