Karel Skála - Procházka v krajině

Olej na plátně fixováném na kartonu, 10x16 cm. Signováno vlevo dole K. Skála. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

116375. Procházka v krajině
Dražba ukončena:26.05.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč