Karel Skála

63175. Odpočinek v trávě

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x25 cm. Signováno vlevo nahoře K. Skála 44. Rámováno.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:04:31

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč