Karel Skála - Koupající se dívka

Olej na kartonu, 39x29 cm. Signováno vlevo dole K. Skála 42. Rám.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

22436. Koupající se dívka
Dražba ukončena:26.09.2018 20:43:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 500 Kč