Karel Skála - Harlekýni

Olej na překližce, 30x25 cm, signováno vlevo dole K. Skála, rám.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

17444. Harlekýni
Dražba ukončena:29.03.2018 19:13:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč