Karel Skála - Franz Kafka

Olej na sololitu, 48x45 cm, signováno vpravo dole K. Skála, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

15849. Franz Kafka
Dražba ukončena:25.01.2018 22:38:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč