Karel Skála - Dívčí půlakt

Olej na plátně, 60x47 cm. Signováno vlevo dole K. Skála. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

96376. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:28.06.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč