Karel Skála - Barevné stužky

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vlevo dole K. Skála. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

58681. Barevné stužky
Dražba ukončena:29.04.2021 20:40:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč