Karel Skála

20310. Akt se zrcátkem

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 31x38 cm. Signováno vpravo dole K. Skála. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

dražba ukončena: 30.05.2018 21:08:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 27.04.2018 7:14:48 831