Karel Skála - Akt na sofa

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 10x17 cm. Signováno vpravo dole K. Skála. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

116425. Akt na sofa
Dražba ukončena:26.05.2024 20:48:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč