Karel Skála - V lenošce

Olej na kartonu, 26x23 cm, signováno vpravo nahoře K. Skála 39, rám.

1908, Praha - 2001, Praha
Žák AVU (1935-1939, prof. Nechleba). Malíř podobizen, figur. obrazů a krajin.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4273. V lenošce
Dražba ukončena:31.03.2016 21:24:17
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč