Karel Skála - Táňa

Olej na desce, 60x80 cm, signováno vpravo dole K. Skála, rám.

1908, Praha - 2001, Praha
Žák AVU (1935-1939, prof. Nechleba). Malíř podobizen, figur. obrazů a krajin.

Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.

2034. Táňa
Dražba ukončena:26.03.2015 20:22:01
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč