Karel Skála - Soubor čtyř prací Karla Skály

1) Krajina se stromy, 5x7 cm, olej na kartonu, signován vlevo dole
2) Krajina s domem v dáli, 4,5x7,5 cm, olej na kartonu,nesignováno
3) Hlava starce, olej na kartonu, 8,5x6,5 cm, olej na kartonu, nesignováno
4) Dvě růže, olej na kartonu, 30x14 cm, signováno vlevo dole

1908, Praha - 2001, Praha
Žák AVU (1935-1939, prof. Nechleba). Malíř podobizen, figur. obrazů a krajin.

Pozn.: Všechny položky jsou rámované, paspartované a zasklené.

1526. Soubor čtyř prací Karla Skály
Dražba ukončena:26.11.2014 19:25:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč

2 500 Kč 26.11.2014 14:29:56 491