Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo nahoře Skála, rám, zaskleno. 1908, Praha - 2001, Praha Žák AVU (1935-1939, prof. Nechleba). Malíř podobizen, figur. obrazů a krajin.