Karel Skála - Sedící akt

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo nahoře Skála, rám, zaskleno.

1908, Praha - 2001, Praha
Žák AVU (1935-1939, prof. Nechleba). Malíř podobizen, figur. obrazů a krajin.

4544. Sedící akt
Dražba ukončena:25.05.2016 19:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč