Karel Skála - Ležící dívčí akt

Olej na kartonu, 9x16 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

1908, Praha - 2001, Praha
Žák AVU (1935-1939, prof. Nechleba). Malíř podobizen, figur. obrazů a krajin.

1529. Ležící dívčí akt
Dražba ukončena:26.11.2014 19:28:00
Vyvolávací cena:1 700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč

1 700 Kč 22.10.2014 16:48:12 116