Karel Skála - Dívka se zrcátkem

Olej na plátně, 65 x 55 cm, rám, signováno vlevo nahoře.

Pozn.: rám mírně poškozen

373. Dívka se zrcátkem
Dražba ukončena:17.06.2013 20:30:00
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč

4 500 Kč 06.06.2013 16:37:48 135