Karel Šimůnek - U toaletky

Kombinovaná technika, 53x38 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, sklo.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

34341. U toaletky
Dražba ukončena:18.09.2019 19:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč