Karel Šimůnek - Kráska s kožešinou

Kombinovaná technika, 49x33 cm, Signováno vpravo dole K.Šimůnek 1928 Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

77535. Kráska s kožešinou
Dražba ukončena:26.05.2022 22:17:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč