Karel Šimůnek - Akt s bičem

Kresba tužkou, 43x35 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen, rám poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

60486. Akt s bičem
Dražba ukončena:17.06.2021 20:11:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč