Karel Šimůnek - Hlava selky II.

Kombinovaná technika, 49x35 cm, signováno vpravo dole, rám.

1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze Staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Pozn.: Rám poškozen značně.

1512. Hlava selky II.
Dražba ukončena:26.11.2014 19:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.11.2014 19:07:00 430