Karel Schauer

308207. V polích

popis: Olej na sololitu, 23x31 cm. Signováno vlevo dole Schauer. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč