Karel Schauer - V polích

Olej na sololitu, 23x31 cm. Signováno vlevo dole Schauer. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

308207. V polích
Dražba ukončena:08.04.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč