Karel Schauer - Usedlost u rybníka

Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vlevo dole Schauer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

308607. Usedlost u rybníka
Dražba ukončena:10.05.2021 20:31:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč