Karel Schauer

69665. Jarní nálada

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole K. Schauer 64. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:27:42

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč