Karel Schauer - Bouře nad vsí

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Schauer Karel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

308608. Bouře nad vsí
Dražba ukončena:10.05.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč