Karel Schauer - Z Podkrkonoší

Olej na kartonu, 29x38 cm, signováno vlevo dole Schauer, rám, pasparta, zaskleno.

1905, Vysoké Mýto
Soukromě studoval u Jana Honsy, Rud. Vejrycha a Aloise Kalvody. Roku 1939 vycestoval do Paříže. Věnoval se krajinomalbě, portrétu a zátiší. Motivy pro svá díla čerpal na Českomoravské vysočině.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3887. Z Podkrkonoší
Dražba ukončena:28.01.2016 21:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč