Karel Schauer - Českomoravska vysočina

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vlevo dole Schauer, rám.

1905, Vysoké Mýto
Soukromě studoval u Jana Honsy, Rud. Vejrycha a Aloise Kalvody. Roku 1939 vycestoval do Paříže. Věnoval se krajinomalbě, portrétu a zátiší. Motivy pro svá díla čerpal na Českomoravské vysočině.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3370. Českomoravska vysočina
Dražba ukončena:26.11.2015 20:32:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč