Karel Schadt - Zimní potok

Olej na plátně, 90x90 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

15617. Zimní potok
Dražba ukončena:25.01.2018 18:43:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:29 000 Kč