Karel Schadt - Zimní potok

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

15343. Zimní potok
Dražba ukončena:24.01.2018 18:38:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč