Karel Schadt - Zimní nálada

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám, zaskleno.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

12256. Zimní nálada
Dražba ukončena:20.09.2017 19:01:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč