Karel Schadt - Zimní krajina

Olej na kartonu, 41x50 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
83911. Zimní krajina
Dražba ukončena:29.09.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč